Skip to main content
© Kumm

Trupa de indie rock Kumm revine după o pauză de câțiva ani cu un nou single, intitulat „Dă-mi inima mai tare”.

Kumm și-a reluat activitatea la începutul acestui an printr-un concert în clubul Expirat din București, despre care puteți citi aici. Formula actuală a trupei îi include pe Casian Vlad (tobe), Ionuț Deliu (bas), Kovács András (keyboards), Mihai Iordache (saxofon), Mihnea Ferezan (chitară) și Cătălin Mocan (voce).

Piesa „Dă-mi inima mai tare” este prima compusă cu noul chitarist al trupei, Mihnea Ferezan, care a fost cel care s-a ocupat și de mixarea și masterizarea piesei.

Urmărește două piese live Messa, în cadrul seriei „Nel Posto”Articole

Urmărește două piese live Messa, în cadrul seriei „Nel Posto”

Alexandru Zamfir23 iunie 2026
Luna Amară live @Berăria H (28.06.2025)Articole

Luna Amară live @Berăria H (28.06.2025)

Alexandru Zamfir2 februarie 2026
Concert Balozaibar și Dead Ceausescus în Underworld ClubArticole

Concert Balozaibar și Dead Ceausescus în Underworld Club

Tiberiu Vancsa15 februarie 2026